Horizon Cloud

Horizon Cloud, ölçeklenebilir bir bulut platformu üzerinden zengin özellikli sanal masaüstü ve uygulamaların çoklu dağıtımını sağlar. Böylelikle herhangi bir zamanda, herhangi bir cihaza sanallaştırılmış Windows masaüstü ve uygulamaları kolaylıkla sunulabilir. Kurumlar esnek abonelik modelleri ile kaynaklarını aynı gün içerisinde kolayca Horizon Cloud üzerinde kullanmaya başlayabilir ve bu kaynakları ihtiyaç duyduğunda hızlı bir şekilde ölçeklendirebilir. Çözüm VMware Cloud ve Microsoft Azure Public Cloud üzerinde tam yönetilen altyapıları desteklemektedir.

Horizon Cloud with Hosted Infrastructure

Horizon Cloud with Hosted Infrastructure, Windows masaüstü bilgisayarlarının ve uygulamaların bulut hizmeti olarak teslim edilmesini kolaylaştırır. Güvenlikten ödün vermeden, kullanıcıların herhangi bir cihazdan ve herhangi bir yerden şirket kaynaklarına erişmesini sağlar.

Horizon Cloud on Microsoft Azure

Horizon Cloud on Microsoft Azure, kuruluşlara sanallaştırılmış Windows uygulamaları ve oturum masaüstlerini sunmak için kapsamlı ve güvenli bir cloud-hosted çözümü oluşturarak, Microsoft Azure altyapılarını Horizon Cloud kontrol ortamına bağlama olanağı verir. Müşterilere Horizon Cloud’un otomatik hizmet güncellemeleri ve sezgisel yönetim arayüzü dahil olmak üzere tüm avantajlarını sunan bu çözüm, VMware sanal uygulamaları ve oturum masaüstlerini 50’nin üzerinde Microsoft Azure global veri merkezlerinde sağlayarak rakiplerinden farklılaşmaktadır.