Robotik Süreç Otomasyonu ile Dijital İşgücü ordusu yaratın.

Günümüzde bütün kurum ve işletmeler, operasyonlarını dijitalleştirmeye odaklanmakta ve bu yönde BT yatırımı yapmaktadır. Ancak pek çok işletme BT kaynaklarını farklı uygulama ve platformlar arasında veri okumak, girmek, karşılaştırmak, kopyalamak ve onay vermek gibi işlemler için israf etmektedir. Provit, dijitalleşmenin önündeki en büyük engeli oluşturan bu israfın önüne geçmek amacıyla doküman odaklı iş süreçleri, veri yakalama, belge ve görüntü işleme alanlarında pazar lideri olan Kofax’ın dijital robot üretim platformu olan Kofax Kapow RPA platformunu kurumlara sunmakta, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmekte, uyarlamakta ve desteğini vermektedir.

Kofax Kapow RPA manuel iş süreçleri ve operasyonları ortadan kaldırmak için çalışanlarınızla yan yana çalışabilen dijital bir işgücü ordusu oluşturmanıza olanak tanımaktadır. Sunduğu çözümlerle verimliliği arttırmakta, operasyon kalitesini ve hızını artırmakta, maliyetleri düşürmekte ve BT kaynaklarının israfının önüne geçmektedir. Çözüm karar vermeyi geliştirmeye ve daha iyi bir müşteri deneyimi sunmaya odaklanmış bir Dijital Robot Üretim platformudur.

Kofax Kapow RPA;

  • Merkezi sunucu tabanlı robot sunucuları sayesinde kolay yönetilir genişletilir veya küçültülür.
  • Web Windows Java Java Applet Terminal ve Citrix tabanlı uygulamaları destekler.
  • Lokal ve Bulut tabanlı robot sunucularda çalışabilir.
  • Sunucu bazlı lisans modeli ile esnek yönetim ve genişleme imkanı sunar.
Çok Yönlü Robot Otomasyonu

Kapow RPA, birçok ortamda çalışan sistem ve uygulama ile etkileşim kurabilir, veri okuyabilir ve yazabilir. Sınırsız sayıda robot tasarlamanıza imkan sağlar. Merkezi, sunuzu bazlı robot altyapısı ile, kolay yönetilir.

Bilgi İşçileri Robotlarla el ele

Kapow RPA, manuel operasyonları ortadan kaldırarak operasyonel verimliliği artırmak için ihtiyaç duyduğunuz kadar dijital işgücü yaratır.