Bulut Dönüşümü

Bulut Dönüşümü her geçen gün artan ve küreselleşen rekabet koşulları ve içinde gerek risk gerekse çeşitli fırsatları barındıran belirsizlik ortamında işletmelerin iş yapış şekillerini bulutun sağladığı imkânlarla değiştirerek onlara daha esnek, verimli, çevik ve müşteri odaklı olmalarını sağlayan inovasyon sürecidir.

IDC, bu sürecin bir sonucu olarak bulut harcamalarının 2020 yılına kadar 500 milyar Amerikan Dolarını aşacağını öngörmektedir.

Provit çoklu uzmanlığı, güçlü referansları ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bulut dönüşümünün imkanlarını rekabet avantajına dönüştürmenizi sağlayacak güvenilir bir iş ortağıdır.

Fortune 500 şirketlerinin %90’ının tercih ettiği Microsoft, 38 veri merkezi bölgesi ve aylık 120.000 yeni aboneliğiyle Bulut Dönüşümüne tüm dünyada öncülük etmektedir. Microsoft Gold Certified Partner ünvanıyla Microsoft’un Türkiye’deki en büyük iş ortaklarından biri olan Provit, sahip olduğu CSP (Bulut Çözümü Sağlayıcı) uzmanlığını sektörel deneyimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla buluşturarak Microsoft’un bulut teknolojilerini ölçülebilir, sürdürülebilir ve stratejik kazanımlara dönüştürmektedir