Son Kullanıcı Güvenliği

Home Çözümlerimiz Güvenlik Çözümlerimiz Son Kullanıcı Güvenliği

En geniş kapsamlı uç nokta güvenliğine sahip olun

Trend Micro uç nokta güvenliği size, her cihazda ve uygulamada kullanıcılarınızı ve kurumsal bilgilerinizi korumanız için gerekli tehdit korumasını ve veri güvenliğini sağlar. Bunu eşi benzeri görülmemiş bir derinlikte ve kapsamda yaparız. Kötü amaçlı yazılımlardan koruma, paketleyici türevlerine karşı koruma, şifreleme, cihaz kontrolü, veri kaybını önleme, zayıflık koruması, komuta ve kontrol engelleme, tarayıcı saldırılarına karşı koruma, uygulama beyaz listeleri, davranış izleme, web tehditlerine karşı koruma ve çok daha fazlasını içeren gelişmiş tehditlere karşı birden fazla koruma katmanı elde edersiniz.

Sıfırıncı gün ve hedefe yönelik saldırılara karşı korumanızın kapsamını genişletin

Trend Micro uç nokta güvenlik çözümleri, mobil ve masaüstü cihazlarda geleneksel tehditlerden; en yeni, karmaşık ve hedefe yönelik saldırılara kadar her şeye karşı eksiksiz koruma sağlar. Tehditlere karşı koruma sağlayan birden fazla katman sayesinde, hem sanal hem de fiziksel uç noktaları korumanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, uç nokta güvenliğinizi tesis içinde, bulutta ya da her ikisinin birleşimini kullanarak dağıtma konusunda size en büyük esnekliği sunuyoruz. Yeni lisans karmaşası yaşamadan, hareket halinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Basit ve esnek setlerle şimdi ve gelecekte koruma sağlayın

Uç Nokta Güvenlik Çözümleri, Trend Micro Smart Protection Suites’in parçasıdır. Bu bağlantılı, çok katmanlı güvenlik setleri, hangi cihazı kullandıklarına ya da nerede çalıştıklarına bakmaksızın, kullanıcılarınızı ve verilerini korur. Smart Protection Suites en geniş uç nokta ve mobil tehdit koruma kapasitesi yelpazesini, çok katmanlı e-posta, işbirliği ve Network geçidi güvenliği ile bir araya getirir. Ortamınızdaki güvenliğe ilişkin tam bir kullanıcı tabanlı görünürlük sağlayan tek bir yönetim konsolu aracılığıyla birden fazla tehdit vektöründeki kullanıcıları yönetebilirsiniz.